Představujeme HOT zimní bundy této sezóny

Máte už zimní bundu na tento rok? Přestože letošní podzim nám dopřál mimořádně teplé počasí, zima nás může překvapit každým dnem. Proto byste se měly rozhlédnout po kvalitní a funkční zimní bundě, která vás ochrání před mrazy, které nás zanedlouho čekají. Které zimní bundy jsou tuto sezónu IN a měly byste je zařadit do svého šatníku?

 

Růžová kožešina je mimořádně IN

Kožešina na zimní bundě už nikoho nepřekvapí. Letos návrháři pracovali s barvami a některé upřímně překvapila růžová barva, která vládne této zimě. Určitě jste již na ulici zpozorovaly klasickou parku s růžovou kožešinou, která patří mezi must have této sezóny. Zkombinujte ji se sladkou růžovou čepicí s flitry, růžovou šálou, rukavicemi a traktorkami, a jste připravena na celou zimu i chladnější jaro. Nezůstávejte tón v tónu a pracujte s různými odstíny růžové. Vychutnejte si tuto sezónu, růžová nebývá často mezi hot barvami sezóny.

 

Červená bunda pro elegantní dámy

Považujete sebe a svůj šatník za elegantní? Stejně by měla působit i vaše zimní bunda, aby se vám jednoduše kombinovala s kousky, které už vlastníte. Tuto sezónu vsaďte na červenou zimní bundu s černou kožešinou, kterou stačí zkombinovat s vysokými lesklými kozačkami, a máte hot outfit, který vám budou závidět i vaše kolegyně. Skvělou tečku udělá kožešinová černá beranice a výrazné sluneční brýle netypického tvaru.

 

Růžová kožešina ve sportovním provedení

Růžová kožešina v kombinaci se sportovní bundou? Proč ne? Kontrast sladké růžové se sportovním kouskem je to, co tuto zimu potřebujete. Uznáváme, že zelená parka s růžovou kožešinou nemusí sednout každému, ale ke kombinaci růžové s tmavou bundou určitě seberete odvahu. Tato bunda je skvělým řešením zvláště tehdy, pokud máte v šatníku sportovní i elegantní kousky.