Prošívaná bunda: Řekněte zimě ne!

Babí léto je fuč a s ním i poslední záblesky teplého počasí. Na většině území Česka už udeřili i první mrazy, a proto je na čase vytáhnout pořádně prošívané bundy. Vy prošívanou bundu ještě nemáte? Neváhejte a vyberte si stylový kousek z naší nabídky. Jaké modely máme pro vás přichystané na tuto sezónu?

Prodloužený střih pro váš komfort

Prošívané bundy z naší nabídky mají prodloužený střih, který vás však absolutně neomezuje. Právě naopak. Nosí se komfortně a zároveň vás ochrání před ofouknutím a nachlazením. Kromě toho působí elegantním dojmem, díky čemuž se nemusíte bát vzít si vaši novou bundu i na společenskou událost místo kabátku.

Ochrana před větrem i vlhkem

Dobrá zimní bunda by vás měla ochránit před jakýmikoli vlivy počasí a zároveň nemůže promoknout, ani když vás na zimní procházce překvapí pořádná sněhová nadílka. Naše zimní bundy vám obě tyto věci zaručí a můžete je nosit během celé zimy.

Zůstaňte v teple

Tepelný komfort se někdy musí přesunout do pozadí a ustoupit tak měnícím se módním trendům. U produktů z naší nabídky to neplatí. Navzdory moderním střihům jsou vyrobeny z kvalitních a moderních materiálů, které vás udrží v teple i během pravé šumavské zimy či postávání na vánočních trzích.

Žádný ošklivý starý kabát

Prošívaná bunda už dávno nevypadá jako produkt zbrojního průmyslu. Naše bundičky jsou chic, s vyúženým střihem a se skutečně krásnými doplňky, díky kterým si je zamilujete. Prošívaná bunda má v dnešní módě své pevné místo. Najde si své místo i ve vašem šatníku?

Nebojte se kombinovat

I mezi prošívanými bundami najdete kousky, které vás na první pohled dostanou svou kombinací barev. Nebojte se sáhnout po barevné podšívce či kontrastní kapuci. Prošívané bundy vám nabídnou všechny možnosti originálních a barevných kombinací!