Šaty, které se budou nosit toto jaro

Pokud jste již stejně nedočkavá jako my a těšíte se na jaro, tento článek bude pro vás to pravé. Ačkoliv se může zdát, že jaro je ještě daleko, může nás nečekaně překvapit. Proto vám představíme jarní trendy, které budou vládnout šatům a vy byste je měly znát. Jaké šaty se budou nosit v nadcházející jarní sezóně?

 

Jarní barvy, vzory, krátké sukně – to bude typické pro letošní sezónu

Letošní jaro bude typické několika trendy. V první řadě se budou nosit signální barvy, jako je například výrazná žlutá, červená, zelená. Dalším trendem bude námořnický vzor, který se drží módy již několik předchozích sezón. Všechny tyto trendy budou mít jedno společné, a to délku sukně. Ať vás na jaře ani nenapadne vyjít na ulici se sukní delší, než je po kolena, protože jinak by si na vás módní fajnšmekři mohli pěkně smlsnout. Držte se klidně svého oblíbeného „áčkového“ střihu, protože jsme ho mohli vidět na módních prohlídkách. Kromě toho si pořiďte šaty s volnější sukní.

 

Volné šaty provázané v pase

U volných střihů ještě chvíli zůstaneme. Tuto jarní sezónu budou trendy volné šaty. Avšak nezaměňujte si je s maxi šaty. Jde o střih, který můžete vidět na obrázku, provázané stužkou či výraznou mašlí. Tento střih šatů je velmi oblíbený, protože dokáže schovat kila navíc, které nám ještě zbyla po zimě. Nezůstaňte však u tmavých barev a pořiďte si volné šaty v signální barvě, které vám vykouzlí náladu.

 

Obtažené šaty po kolena, které se dají nosit na milión způsobů

Tyto šaty byste si měly zapamatovat. A měly byste je zařadit do své základní garderoby. Obtažené šaty po kolena se dají nosit na mnoho způsobů. Ať už si je obléknete samotné, nebo je zkombinujete s motorkářskou koženou bundou, jejich koupí zaručeně neprohloupíte. Pokud se v nich chystáte na večerní party, zkombinujte je s punčoškami, výraznými podkolenkami a podpatky.