Toto jsou budoucí HOT trendy 2019

Návrháři vždy představují nadcházející módní trendy několik sezón dopředu. Nás však zajímá, které trendy nejvíce ovládnou naše ulice začátkem roku 2019. Mix trendů je opravdu široký, proto si představme tři základní, které byste měli znát a zařadit je do svého šatníku. Opravdu je z čeho vybírat.

 

Celá v bílé od hlavy až k patě

Většinou jsme na bílou barvu zvyklé v jarních a letních kolekcích. Avšak tentokrát bude bílá trendy barvou během celého roku. Nebude se nosit v kombinacích, na jaké jsme zvyklé, ale trendem bude být oblečená v bílé od hlavy až k patě. Především v zimě bude nutné, abyste svůj tmavý outfit přeměnily na zářivě-bílou kombinaci. Bílé obtažené kalhoty, bílá zimní bunda a beranice s kožíškem v bílé barvě je must have kombinace, kterou byste měly v této sezóně nosit. Nosit bílou na jaře a v létě je jednoduché, avšak troufnete si na to i přes zimu?

 

Vzory se nosí úplně všude

Vzory, vzory, vzory. To by měla být vaše každodenní ranní mantra před šatnou, když si vybíráte outfit na dnešní den. Pro příští rok módní domy na vzorech nešetřily a umístily je na košile, halenky, saka, kalhoty a dokonce i boty. Vzory jsou ideálním zpestřením vašeho šatníku, proto byste měly rozhodně po nich sáhnout. Pokud chcete být IN, měly byste si pořídit vzorované saténové šaty s dlouhým rukávem, které mohou být vaším společníkem nejen do práce, ale i na párty či schůzky s přítelkyněmi. Doplňte je jednoduchou koženou kabelkou do ruky.

 

Pořiďte si decentní klobouk nebo rovnou turban

Pokrývky hlavy se v roce 2019 vrací do módy. Nosí se čelenky, tenké čepice, klobouky, dokonce i turbany. Pokud si je na sobě neumíte představit, určitě je oceníte v bad hair day, který každá žena čas od času má. Zkuste to hlavně s klobouky, které se hodí ke každému šatníku a dodají outfitu šmrnc. Klidně pracujte i s barvami!