Zasmějte se: Jaké rifle byly v módě před pár lety?

Kalhoty jsou součástí našich šatníků již velmi dlouho. Původně byly „výsadou" jedině mužů. Žena by v nich pro společnost působila směšně. Do módy se dostaly v 20. století a průkopnicí v ženských kalhotách se stala Coco Chanel. Nicméně jejich barva, materiál, a především střihy podléhají neúprosnému módnímu diktátu. Jaké typy kalhot jsou již OUT a které jsou IN?

 

Tyto kalhoty, prosím, už nenoste

Tyto kalhoty si užily jednu sezónu své slávy. Těžko je popsat, abyste si je nezaměnily s jiným modelem, ale pokusíme se o to. Tyto kalhoty jsou obtažené, mají vysoký pas a velké zadní kapsy. Většinou jsou tmavé barvy. Svou slávu si neužily dlouho, protože deformují postavu a nezachráníte to ani vysokými podpatky. Bohužel, některé ženy je stále nosí v kombinaci s neforemným svetrem a kotníkovými kozačkami.

 

Legínové rifle se pokoušely upoutat naši pozornost několik sezón. Svého času jste je mohli vidět na každé mladé dívce v kombinaci s vysokými podpatky. V dnešní době jsou však out a do módy přišly jiné typy džínsů.

 

Co je IN?

Vzorované kalhoty jsou trendy vždy v teplých měsících. Jen co se venku trochu oteplí, můžete jejich vytáhnout ze šatníku nebo si raději pořídit novinku sezóny.

 

Tyto rifle musí mít v šatníku každá z vás. Tříčtvrteční rifle s vyšším pasem jsou již v dnešní době klasika. Nosí se s crop topy, blůzkami, saky, lodičkami a také teniskami. Mnoho žen na ně nemá odvahu. Proto ještě nejsou okoukané a svému okolí tímto typem kalhot vyrazíte dech.

Boyfriend džíny, které působí jako byste je ukradli ze šatníku vašeho partnera. Nejlepší na těchto kalhotách je, že je můžete nosit opravdu na jakýkoli styl. Ale musíme podotknout, že jsou vhodnější spíše na neformální události, protože působí trochu neforemně. Ale to tak má být.