Zimní bundy, které jsou momentálně IN a vy je musíte mít

Zimní bundy jsou kouskem, který podléhá módním trendům stejně jako ostatní části našeho oblečení. Ačkoliv se vám může zdát, že na zimních bundách není moc co měnit, není to tak. Návrháři přicházejí každý rok s novými střihy, délkami, límci a barvami. Jaké zimní bundy jsou momentálně IN?

 

Zimní bundy s barevnou kožešinou

Tento rok jste jistě zaznamenaly, že se to na ulici barvami jen hemží. Obzvláště barevné kožešiny jsou IN. Barvou letošní zimy je překvapivě růžová, proto byste měly uvažovat o zimní bundě s kožešinou v této barvě. V ideálním případě zvolte parku v khaki barvě s růžovou kožešinou a růžovými doplňky.

 

Bundy s vrstvenou výplní

Jistý čas byly moderní slim-fit bundy, které dokonale kopírovaly dámské křivky a nosily se ještě provázané opaskem. Neměly mohutnou výplň, aby zbytečně nepřidávaly na objemu. Tento rok však platí: čím masivnější výplň a mohutnější bunda, tím modernější a extravagantnější vzhled. Nebojte se této bundy na běžný den. Čím větší stylový a materiálový kontrast mezi bundou a oblečením bude, tím moderněji bude váš outfit působit. Nebojte se zapojit i barvy, a tlustou zimní bundu s masivní výplní si pořiďte v barevném provedení.

 

Barevné zimní bundy

Jak jsme již nastínili výše, velmi IN jsou i barevné zimní bundy. Žlutá, červená, zelená zimní bunda - letos máte v rámci barev zcela volnou ruku. Tmavé zimní bundy v černé a modré barvě jsou už pasé, ať žijí barvy! Barevná zimní bunda vás nejen odliší, ale i osvěží váš outfit. Najednou i váš běžný den bude o něco pozitivnější. Ke sportovní zimní bundě nemusíte volit pouze sportovní oblečení. Klidně ji zkombinujte se semišovými kozačkami nebo lakovanými jehličkami. Pro fanynky sportovní módy jsou ideální volbou k této bundě masivní tenisky známých značek, které jsou momentálně velmi trendy.