Kupujíci je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od obdržení zboží. Pro urychlené vyřízení si stáhněte z naší stránky formulář pro odstoupení od smlouvy, který najdete ZDE.

Doporučujeme zaslat zboží spolu s kopií faktury a nepoškozeným zbožím v originálním (průsvitném) balení spolu s visačkami na naši adresu:

Modovo, SA-COM s.r.o.

Barbora Jansa

Do Potoka 746

73923 Stará Ves nad Ondřejnicí

Česká republika

 

Prosíme Vás nepřelepovat zboží a jeho průsvitný obal lepicí páskou! (Původní obal není přepravní obal s logem.)

Zásilky zaslané na tuto odresu se odesílají na zpracování na Slovensko, což může dobu zpracování Vašeho požadavku o několik dní prodloužit. Lhůta se považuje za zachovanou, pokud spotřebitel odešle prodávajícímu  zboží zpět před uplynutím 14 dnů. 

UPOZORNĚNÍ! Zásilky zaslané na adresu: Obchodní 39, 811 06 Bratislava nebudou převzaty a vrátí se odesílateli!

Pokud nemáte k dispozici tiskárnu, můžete k zásilce připojit i vlastnoručně napsaný formulář, kde uvedete:

- číslo objednávky, kontaktní údaje a telefonní číslo
- model, velikost a barvu zboží, za který si přejete zboží vyměnit
- vaše číslo účtu (v případě vrácení zboží)

Finanční prostředky za zboží Vám budou vráceny převodem na Váš bankovní účet ve lhůtě do 14 kalendářních dnů ode dne zpracování Vaši požadavky.

Pokud jste si zvolili nesprávnou velikost, zboží je možné vyměnit do 14 kalendářních dnů za jinou velikost nebo jiný model.

V případě, že kupující odstoupí od smlouvy a doručí prodávajícímu zboží se sníženou hodnotou, které je používáno, poškozeno nebo neúplné, uhradí kupující prodávajícímu náklady vzniklé v souvislosti s opravou zboží a jeho uvedením do původního stavu.

Zboží zabalte tak, aby byl dostatečně chráněno před poškozením při přepravě. Náklady na přepravu si hradí zákazník sám.

POZOR balíky zaslané na dobírku nepřebíráme! Pokud si ponecháte zboží, jehož hodnota nepřesahuje částku 2000Kč, budou Vám dodatečně zaúčtovány poštovné náklady ve výši 120Kč.